Aktuality

SK Modřany – TJ Sokol Lipence 10.11.2018

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Ve 14. kole jsme se utkali v derby s Lipenci. Pro naše barvy se jednalo o jeden z nejdůležitějších zápasů podzimu. Soupeř dorazil bez mnoha hráčů základní sestavy, což v kombinaci s nervozitou našich borců a těžkým terénem vedlo k nepříliš kovatelnému fotbalu z obou stran. V podstatě se hrálo od vápna k vápnu s větším držením balonu na našich kopačkách. S přibývajícím časem jsme začali soupeře více tlačit k jeho brance. Ve 40. minutě jsme se prosadili haluzákem z dílny Petra Hoskovce, který dostal balon do sítě po hlavičce Jirky Šídla z malého vápna.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Vypracovali si pár slušných šancí, které naštěstí dokázala obrana nebo Ondra Voska odvrátit. Od 60. minuty začaly hostům docházet síly a také začaly stoupat emoce. Náš tlak sílil a na skóre se to projevilo v 78. a 80. Minutě, kdy se v krátkém sledu prosadili oba naši útočníci. Nejprve Luboš Martinák z otočky napálil balon do tyče, od níž balon putoval do sítě. Následně Marek Kropelnický využil vysunutí právě Luboše Martináka. Tváří v tvář brankáři ho poslal na párek a do prázdné neměl problém skórovat. Díky tomu jsme po velmi dlouhé době dohrávali zápas v pohodě. Soupeř tou dobou navíc dohrával bez vyloučeného stopera. V 90. minutě pečetil výsledek kapitán Tomáš Pravenec z penalty nařízené po faulu na Martina Fulku.
Podzimní část sezony uzavřeme v sobotu v Dolních Chabrech s výkopem v 13:30 hod.

 

SK Modřany – TJ Sokol Lipence 4:0 (1:0)

Branka: 40. P. Hoskovec, 78. Martinák, 80. Kropelnický, 90. Pravenec z penalty

Sestava: Voska – Šatný, Vošta, J. Šídlo, Pravenec – P. Hoskovec (77. Prokopčuk), Hovorka, Fulka, Tomeček (56. Gillern) – Kropelnický, Martinák

Žluté karty: Hovorka, Pravenec

SK MODŘANY© 2020

Search